sofial sofial
FLAME Real Estate Services

Poskytování sídla společnosti, poskytování dopravy, finanční a ekonomické poradenství.

LANESTRA Consulting a.s.

Dceřiná společnost LANESTRA Consulting a.s., IČ 27746313, se sídlem Brno, Příkop 843/4, PSČ 602 00 (dále jen „Společnost“) vlastní v současné době pozemky, které se nacházejí 1,5 km západně od centra obce Rajhrad u Brna v lokalitě „Stará škola“, v k.ú. Rajhrad - Brno venkov.


Společnost má k dnešnímu dni v majetku  území o velikosti 11.351 m2 a  dále má smluvně zajištěny související pozemky ve výměře dalších 17.412 m2, tj. celkem 22.402 až 28.763 m2.


Hranice pozemků je přímo dostupná z rychlostní silnice R52 (Brno – Pohořelice) a současně v blízkosti plánovaného západního obchvatu Brna.  Jedná se o rovinatou plochu trojúhelníkového půdorysu bez zatížení trvalým porostem vhodnou dle platného územního plánu pro okamžitou průmyslovou výstavbu.


Pozemky byly pořízeny Společností v roce 2008 s cílem realizace vlastních developerských projektů, po změně vlastníka se na počátku roku 2014 noví vlastníci rozhodli prodat výše uvedené pozemky nejvyšší nabídce. 


V případě zájmu prosím kontaktujte společnost na níže uvedených kontaktech pro zaslání podrobných informací:


Ing. Stanislav Pavel           
FLAME Real Estate Services a.s. 
Strojírenská 47/18 155 21 Praha 5-Zličín

Mobil: +420 775 885 500
E-mail: s
tanda@perseusgroup.cz

 


projekty

Poskytování sídel

Sháníte obchodní adresu v Praze nebo atraktivní sídlo pro vaši společnosti? Přijíždějí vaši obchodní partneři do Prahy od Plzně a Rozvadova, přilétají za vámi na Ruzyň a obtěžuje je složitá doprava do centra Prahy?

více zde
projekty

Development

Subjektům s vlastním investičním záměrem v oblasti developmentu jsme připraveni poskytnout v několika krocích komplexní služby, které jsou nutné pro hladký průběh jednotlivých fází projektu...

více zde
projekty

Další služby

Finanční a ekonomické poradenství, účetní servis, mzdový servis, právní servis prostřednictvím spolupracující externí právní kanceláře...

více zde